Konferencje

Konferencje - Eurohotels Zielona GóraZ myślą o rezerwacjach oraz grupach konferencyjnych i biznesowych przygotowaliśmy dla Państwa salę konferencyjną. Jest to idealne miejsce do zorganizowania spotkań, konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych.

Dołożymy wszelkich starań, aby dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb oraz wymagań, a miła i profesjonalna obsługa sprawi, że każda zorganizowana konferencja czy kameralne spotkanie, będzie udanym, miłym i sympatycznym wydarzeniem.

Oddajemy do Państwa dyspozycji salę w pełni klimatyzowaną o powierzchni 40m2.

W trakcie spotkań istnieje możliwość przygotowania lunchu lub serwisu kawowego. Nasza restauracja Antra (www.anatra.com.pl) zadba o oprawę kulinarną uczestników konferencji. Wieczorem w ramach wolnego czasu możemy zorganizować dla Państwa imprezę integracyjną, lub ognisko w ogrodzie, zimowy kulig, wyjazd do lokalnej winnicy. W ramach pobytu możemy przygotować też dla Państwa wyjazd do naszego partnera na pole golfowe (www.przytokgolfresort.pl) tam pod okiem specjalistów można miło spędzić czas i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty konferencyjnej na wynajem specjalnego pokoju do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych oraz spotkań typu B2B.

Szczegółowe pytania i rezerwacje:

Rafał Andrzejaszek
General Manager Eurohotels & Anatra Restaurant

www.anatra.com.pl
www.eurohotels.com.pl

tel. kom. +48 882 515 535
tel. +48 68 321 39 88