EUROHOTELS Zielona Góra

Konferencje

Z myślą o konferencjach i spotkaniach biznesowych przygotowaliśmy dla Państwa nowo wybudowaną sale konferencyjną mieszczącą do 100 osób. Sala jest w pełni klimatyzowana, wyposażona w sprzęt audio-wizualny, projektor, elektryczny ekran sufitowy oraz telewizor z płaskim ekranem.

Dołożymy wszelkich starań, aby dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb oraz wymagań, a miła i profesjonalna obsługa sprawi, że każda zorganizowana konferencja czy kameralne spotkanie, będzie udanym, miłym i sympatycznym wydarzeniem.

W trakcie spotkań istnieje możliwość przygotowania lunchu lub serwisu kawowego. Nasza restauracja Anatra (www.anatra.com.pl) zadba o oprawę kulinarną uczestników konferencji. Wieczorem w ramach wolnego czasu możemy zorganizować dla Państwa imprezę integracyjną, ognisko w ogrodzie, turniej mini golfa. W ramach pobytu możemy przygotować też dla Państwa wyjazd do naszego partnera na pole golfowe do Przytoku, około 8 km od Hotelu (www.przytokgolfresort.pl) Tam pod okiem specjalistów można spróbować swoich sił w tym sporcie oraz miło spędzić czas.

Szczegółowe informacje

Anna Kuźniak
General Manager Eurohotels & Anatra Restaurant
Tel. kom. 723 787 392

Restauracja Anatra
Tel. kom. 664 410 009
restaurant.anatra@gmail.com

Ta strona używa plików cookies. Polityka Prywatności